Naujienos

KNYGOS PRISTATYMO KONKURSAS 2023 LAUKIA SKAITYTOJŲ

2023 09 07

Kviečiame perskaityti knygą ir ją pristatyti vaizdo įrašo formatu iki lapkričio 20 dienos. Filmukas turi trukti ne ilgiau kaip 5 minutes. Dalyvauti gali ne tik pavieniai asmenys, bet ir komandos, šeimos, klasės draugai. Grupėse – ne daugiau kaip 5 nariai. Dalyvių amžius neribojamas!

Dalyviams suteikiama visiška laisvė pasirinkti knygos pristatymo formą: tai gali būti animacija, piešinių montažas, tekstų skaitymas, mini spektaklis, monologas, dialogas ar reklaminis klipas. Knygos pristatymo konkurse apjungiama literatūra, scenos menai ir medijos.

Vertinant knygos pristatymą bus atsižvelgta:

• ar pasirinktas literatūros kūrinys vertingas;
• kaip atskleista knygos pagrindinė mintis, siužetas ar jo dalis, pristatytas autorius;
• koks emocinis įspūdis: pristatymo kūrybiškumas, originalumas, išradingumas;
• į vaizdo įrašo kokybę ir raišką.

Konkursui skirti vaizdo įrašai siunčiami elektroninio pašto adresu kpkonkursas@gmail.com. Kartu su šiuo elektroniniu laišku dalyvis turi išsiųsti užpildytą dalyvio anketą. Atsiuntusieji elektroninį laišką gaus patvirtinimą, kad jų darbai užregistruoti į konkursą.

Konkurso prizininkais skelbiami 10–13 geriausių, originaliausių darbų, išrinktų vertinimo komisijos ir socialinio tinklo Facebook vartotojų. Komisija renka 3 pagrindinius ir 4–7 nominacijų laimėtojus. Socialinio tinklo Facebook vartotojai renka 3 darbus. Laimėtojai nustatomi pagal didžiausią reakcijų (patinka ir pan.) skaičių.

Trys pirmų vietų nugalėtojai bus paskelbti prieš pat gražiausias metų šventes – gruodžio 20 d.

Knygos pristatymo dalyviai varžytis dėl išskirtinio prizo – asmeninės bibliotekos!

Gali būti skiriamos papildomos nominacijos (pvz., už originalumą, už novatoriškumą, už meniškiausiai pristatytą knygą ir kt.). Konkurso nugalėtojai bus apdovanojami organizatoriaus – Apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos – bei rėmėjų prizais. Atskiras prizas lauks ir vieno aktyviausio mokytojo, bibliotekininko, būrelio vadovo ar pan., kuris paskatins dalyvauti konkurse didžiausią skaičių dalyvių.

Dalyvaukite ir kvieskite dalyvauti kitus! Išbandykite save vaidyboje, režisūroje, scenarijų rašyme, vaizdo klipų filmavime ir montavime. 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/KPKonkursas

Dalyvio anketa   Nuostatai