Naujienos

Kviečiame į AUŠROS CHLEVICKAITĖS-VINOKUR knygos „Fuga“ pristatymą ir kūrybos vakarą

2023 11 15

Lapkričio 21 d. (antradienį) 14 val. vyks kūrybos vakaras su žurnaliste ir dailininke Aušra Chlevickaite-Vinokur ir jos knygos „Fuga“ (paaugliams) pristatymas.

„Fuga“ – debiutinė A. Chlevickaitės knyga, kurioje apsvarstomi ypač aktualūs klausimai: kaip susipina virtualioji ir žemiškoji realybės, esant priklausomybei nuo kompiuterinių žaidimų, kaip tai paveikia paauglio santykius su tėvais, aplinkiniu pasauliu, patį paauglio gyvenimą. Šioje fantastinės melodramos knygoje kalbama ir ekologijos temomis, apie būtinybę keistis, siekiant išsaugoti mūsų planetą Žemę: „Žudydamas medžius greičiausiai galėjai pasiekti tikslą – viską aplink sunaikinti, nugalėti priešus, o svarbiausia – uždirbti virtualius pinigus, daug pinigų!“ (p. 59). Kūrinyje nuolat skamba muzika, kuri padeda vystyti emocinį intelektą, veikia personažas – Žemės Muzikos asociacijos prezidentas Bari Tonas.

„Fugos“ iliustracijos pirmą kartą Lietuvoje sukurtos naudojant dirbtinį intelektą.

Knyga patraukti ir suaugusiesiems, kuriems rūpi bendravimo ypatumai su paaugliu. Tad kviečiame į nepaprastą susitikimą su A. Chlevickaite ir jos knygos „Fuga“ pristatymą. Tai puiki proga pasisemti išminties, žinių, išlaisvinti fantaziją ir galbūt pradėti rašyti savo pirmąją knygą...