Naujienos

Naujas projektas jaunimui „ČilPaprikola“

2020 09 16

Naujo projekto jaunimui „ČilPaprikola“ pirmasis renginys Birštono viešojoje bibliotekoje rugsėjo 12 d. vyko linksmai, gyvai, tarsi žaidžiant... O kitaip tarp aktyvių, ieškančių, gerai nusiteikusių jaunų žmonių gal ir negali būti...

Siekdama suburti stiprią, norinčią tobulėti, kurti, labiau pažinti save ir kitus, jaunuolių komandą Birštone, projektą įgyvendina ir vykdo jaunimo iniciatyvinė grupė „Paprikola“. Tai 6 savanorių komanda iš jaunimo organizacijos Kaune „A C Patria“

Susitikimo metu žaisdami, jaunuoliai ir susipažino, ir pomėgius išsiaiškino. O jie labai įvairūs: Erika mėgsta važinėti dviračiu, Vėja kuria eiles, Aistė domisi teatru, Karina – piešia, Marija žaidžia tinklinį ir t. t. Susipažinę ir sustiprinę jėgas prie kakavos puodelio, birštoniečiai visi kartu sugalvojo ir užrašė taisykles, kurių laikysis per susitikimus. Kiekvienas jaunuolis pasiūlė savo taisyklę!

Susitikimą užbaigę dar keliais smagiais judriais žaidimais lauke, kupini įspūdžių, gerų emocijų, visi susitarė susitikti spalio mėnesį!

Spindinčios „Paprikolos“ grupės narių akys, dalies vaikų nenoras skirstytis, sufleravo, kad susitikimas Birštono viešojoje bibliotekoje buvo įdomus ir uždegantis.

Projekto „ČilPaprikol“ trukmė nuo 2020 m. rudens iki 2021 m. vasaros. Projektą finansuoja Europos solidarumo korpusas.