Knyga

Ant medinės lentelės

2021 05 07

Pišniukaitė, Kristina
Ant medinės lentelės : subalansuota mityba, įvairovė virtuvėje, sveiki ir stilingi receptai / Kristina Pišniukaitė. - Vilnius : Alma littera, 2020 (Vilnius : BALTO print). - 254, [2] p. : iliustr. ; 24 cm. - R-klė: p. 252-255. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-01-3447-4 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Kristina Pišniukaitė sudarinėdama savo knygą atsižvelgė ne tik į receptų patrauklumą, bet ir jų praktinę pusę. Patiekalus pagaminti nebus sunku, ingredientai paprasti ir lengvai įgyjami, o maistas skanus ir sveikas.

Leidinyje receptų ras ir tie, kurie meta svorį, ir tie, kuriems svarbiausias yra skonis. Autorė apjungė šiuos abu dalykus ir įrodo, kad žodžiai „skanu“ ir „sveika“ gali apibūdinti tą patį receptą. Knygoje rasite teorinę dalį, kurioje Kristina Pišniukaitė dalijasi savo mitybos ir kūrybinės veiklos istorija. Sužinosite, kokias taisykles ji taiko kasdienybėje bei išmoksite sudaryti subalansuotą meniu. Taip pat išmoksite protingai apsipirkti, kad nepritrūktumėte bazinių produktų. O tai padės ne tik sutaupyti pinigų, bet ir mažiau švaistyti.