Projektai

Projektai
Projektai – svarbi, aktyviai plėtojama ir organizuojama bibliotekos veiklos sritis, padedanti populiarinti literatūrą, skatinti skaitymą, iš arčiau supažindinti su menu, įvairiomis jo formomis, pasinerti į kūrybą, nebijoti ieškoti savęs.

Galimybės. Mūsų įgyvendinti projektai kaskart turtina įvairaus amžiaus lankytojų laisvalaikį, atneša naujovių, padeda sukurti ir pasiūlyti daugiau šiuolaikiškų, reikalingų bei naudingų paslaugų bibliotekoje.

Dėmesys naujovėms. Dažnai literatūrą integruojame su šiuolaikinėmis technologijomis, atsižvelgiame į naujausias jų tendencijas, naudojimosi poreikį, taikome biblioterapiją, meno terapijas, kviečiame į interaktyvius, edukacinius, kūrybinius užsiėmimus, įvairias dirbtuves. 
 
Atvirumas. Visose veiklose esame atviri bendradarbiavimui, partnerystei. Ne vienerius metus projektus organizuojame kartu su Birštono savivaldybe, vietos bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, įstaigomis, vietiniais verslininkais, renginių organizatoriais, kitų miestų bibliotekomis ir kt.

Džiaugiamės, kad mūsų idėjos yra palaikomos ir vertinamos tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų.

Norite draugauti? 
Susisiekite su mumis
el. p. info@birstonasvb.lt
Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-15