Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencija

Birštono viešoji biblioteka (toliau – Biblioteka), siekdami užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą, vykdome korupcijos prevenciją. Mūsų tikslas – užkirsti kelią korupcijai atsirasti ir plėtotis Bibliotekos veikloje, pašalinant veiksmų, procedūrų, kitų sričių spragas, dėl kurių gali susidaryti korupcijai palankios sąlygos.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įst., asmeniu, atsakingu už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą Bibliotekoje, yra paskirta vyresn. bibliotekininkė Viktorija Imbrasienė, el. p. viktorija.imbrasiene@birstonasvb.lt.

Jei manote, kad susidūrėte su korupcijos atveju Bibliotekoje, neabejokite ir praneškite apie tai teisėsaugai. Visą parą galima kreiptis į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą: tel. (8 5) 266 3333, el. p. pranesk@stt.lt arba užpildant pranešimo formą internete www.stt.lt.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 ir 236 str..

VISUOMENĖS ŠVIETIMAS IR INFORMAVIMAS:

Birštono viešosios bibliotekos korupcijos prevencijos 2024-2026 metų programa ir programos įgyvendinimo priemonių planas

Įsakymas dėl pareigybių sąrašo STT

Lietuvos korupcijos prevencijos įstatymas

Lietuvos Respublikos nacionalinė kovos su korupcija 2015–2025 metų programa

Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programos įgyvendinimo 2015–2019 metų tarpinstitucinis veiklos planas

Jungtinių tautų konvekcija prieš korupciją

Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-30