Knyga

Apversk savo mąstymą

2025 08 13

Apversk savo mąstymą : [gyvenimą keičiantis menas problemas paversti galimybėmis] / Berthold Gunster ; iš anglų kalbos vertė Margarita Bautrėnienė. – Vilnius : Alma littera, 2025 (Vilnius : BALTO print). – 301, [3] p. ; 22 cm. - ISBN 978-609-01-6428-0 (įr.)

Apie knygą

Įsivaizduokite, kad turite puikią idėją, tačiau girdite tik „taip, bet...“:
Taip, bet tai jau buvo bandyta anksčiau ir nepasiteisino.
Taip, bet ar nereikėtų kurį laiką palaukti?
Taip, bet jei iš to nieko neišeis...

Šioje praktiškoje ir įkvepiančioje knygoje parodoma, kaip omdenken – olandų rašytojo galvoje gimęs ir ištobulintas apversto mąstymo menas, gali pakeisti jūsų mąstyseną ir gyvenimą. Tai kūrybinio mąstymo technika, kuri moko, kaip problemą paversti galimybe, kaip pesimistinį „taip, bet...“ pakeisti į pasirinkimų kupiną „taip ir“.

Milijoniniais tiražais parduodamų bestselerių autorius Bertholdas Gunsteris pristato penkiolika apversto mąstymo strategijų. Gunsterio strategijos ir istorijos padės jums visiškai naujai pažvelgti į sudėtingiausias darbe ir namuose iškylančias problemas, parodys, kaip panaudoti jų energiją, kad sukurtumėte kažką naujo. Perversti, sugalvoti idėjų, o ypač sužadinti savo kūrybinius gebėjimus. Ieškoti, mąstyti ir, svarbiausia, kurti.

„Apversk savo mąstymą“ puikiai parodo, kaip žmogus, kuris sugeba neigiamus dalykus paversti į teigiamus, niekada negali būti nugalėtas.“ – Gregas McKeownas, tinklalaidžių kūrėjas ir bestselerių „Esencializmas“ ir „Be pastangų“ autorius.


Užsakyti leidinį