Knyga

Burbulas

2022 09 20

Burbulas : apie pasaulį be vaikų : romanas / Rasa Sagė. – [Patašinė, Marijampolės r.] : Lietuvių laisvalaikio literatūros lyga, [2021] (Vilnius : BALTO print). – 223, [1] p. ; 22 cm. – ISBN 978-609-96093-5-5 (įr.)

Saugojimo vieta: AB 1

Apie knygą

Sagės romane „Burbulas. Apie pasaulį be vaikų“ pasakojama apie ateities pasaulį, kuriame vyrauja judėjimas PŽŽK („Paskutinė žemės žmonių karta“). Šio judėjimo devizas siekia šiuos laikus ir yra išreiškimas žodžiais „Pažink save; būk nevaisingas; palik ramybėje Žemę, kai ją paliksi“.

Šioje bevaikėje bendruomenėje egzistuoja niekam nežinomas Burbulas, kuriame gyvena pagrindiniai knygos herojai – daugiavaikiai tėvai. Nepaisant visuomenės nuomonės, jie vis dar tiki, kad vaikai ir šeima žmogaus gyvenime yra svarbiausi.

Ar įmanoma visiškai sunaikinti motinystės instinktą? Perprogramuoti žmones taip, kad jie nebenorėtų vaikų ir nesikankintų jų neturėdami? Ar įmanoma sukurti tobulą, technologijomis pagrįstą pasaulį, kuriame klesti pramogos ir žaidimai, galimas pilnavertis gyvenimas patenkinant visus savo poreikius, tačiau neturint palikuonių?

Užsakyti leidinį