Knyga

Būtinoji mirtis

2021 05 06

James, Peter (1948–) (Džeimsas, Piteris)
Būtinoji mirtis : [serija apie detektyvą Rojų Greisą] / Peter James ; iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė. - Kaunas : Jotema, [2020] (Gargždai : ScandBook). - 413, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Need you dead. - Tiražas 2000 egz.. - ISBN 978-9955-13-906-5 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Populiarus detektyvų autorius Peter James grįžta su nauja Rojaus Greiso byla. „Būtinoji mirtis“ yra jau tryliktoji įtraukiančios serijos dalis. Šį kartą vyresnysis detektyvas susidurs su tokiu blogiu, kokio net lakiausia vaizduotė negalėjo sukurti. Nauja byla gvildena santuokinės apgaulės ir prievartos temas. Istorija prasideda lyg sniego gniūžtė, o pabaigoje užgriūna tarsi lavina.

Lorna Beling giliai įklimpusi į destruktyvią santuoką. Moteris išgyveną pragarą ir nežino, kaip pabėgti nuo savo sutuoktinio. Smurtas šeimoje - nemaloni tema, kurią norisi nuslėpti nuo aplinkinių. Netikėta pažintis su patraukliu vyriškiu tarsi parodo taip lauktą kryptį link išsilaisvinimo. Žavus vyriškis žada saugoti, mylėti ir jei reikės, net... padovanoti pasaulį. Lorna patiki pažadais, tačiau greitai įsitikina, kad ne viskas, kas taip puikiai skamba, yra tiesa. Netikėtai klientės telefone pamatyta nuotrauka išmuša žemę iš po kojų.