Knyga

Esminis pasirinkimas

2021 01 21

Miller, Andrea
Esminis pasirinkimas : [5 žingsniai: kaip priimti gyvenimo partnerį su trūkumais] / Andrea Miller ; iš anglų kalbos vertė Jūratė Derukaitė, Greta Margevičienė. - Vilnius : BALTO leidybos namai, 2018 (Vilnius : BALTO print). - 350, [2] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Radical acceptance. - Bibliogr. išnašose. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-96034-3-8 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Įsimylėti patraukliausias partnerio ar partnerės savybes labai lengva. Smagu, kai kitas žmogus prajuokina, kai sužavi sumanumu, imponuoja sėkme, apgaubia gerumu. Tomis akimirkomis jis atrodo tobulas.

Deja, pasitaiko ir kitokių akimirkų. Jis ar ji eilinį kartą pavėluoja. Arba pratrūksta. O gal nekantriai bamba. Gal tingi. Arba ir vėl pamiršo uždaryti klozeto dangtį. Tuomet mylimasis ar mylimoji tampa labiausiai erzinančiu žmogumi planetoje, o jūs nesijaučiate nei išgirsti, nei pamatyti, nei pakankamai mylimi.

Bet pamėginkite įsivaizduoti: jei vieną dieną liautumėtės bandę pakeisti, vertinti ir kontroliuoti partnerio ar partnerės elgesį? Jei smerkimą ir susierzinimą pakeistumėte įsiklausymu ir empatija?

Andrea Miller tvirtina, kad tą akimirką, kai sugebėsite pamilti kitą žmogų tokį, koks jis yra, – ir priimti jo meilę, – patirsite begalinį išsilaisvinimo ir galios jausmą. Būtent tai ir yra jūsų esminis pasirinkimas.