Knyga

Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą

2020 12 10

Turton, Stuart
Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą : romanas / Stuart Turton ; iš anglų kalbos vertė Eglė Raudonikienė. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2020] (Gargždai : ScandBook). - 526, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: The seven deaths of Evelyn Hardcastle. - Tiražas 3000 egz.. - ISBN 978-609-479-363-9 (įr.)
 
Saugojimo vieta:  AB

Agata Kristi susiduria su „Švilpiko diena“ – tokiais žodžiais savo atsiliepimą pradeda autorius A. J. Finn. O iš paskos seka daugybė palankių apžvalgų. Paslaptingą rašytojo Stuart Turton romaną „Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ rekomenduoja „The New York Times“, „The Guardian“, „Harper's Bazaar“ ir kiti leidiniai. Knyga 2018-tais metais laimėjo „Costa Books“ premiją pirmojo romano kategorijoje bei pateko į finalistų sąrašus „Goodreads Choise Awards“ bei kituose apdovanojimuose.

„Evelina Hardkesl šiąnakt mirs dar kartą“ – ir paslaptingas romanas, ir detektyvas viename. Aidenas žino taisykles. Evelina Hardkesl kasdien mirs tol, kol vieną dieną identifikuos savo žudiką ir nutrauks ciklą. Bet kiekviena diena ir vėl prasideda iš naujo, o Aidenas atsibunda vis kito Blekhito dvaro svečio kūne. Ir vieni šeimininkai yra svetingesni bei naudingesni už kitus.