Knyga

Gėlių kolekcininko duktė

2020 12 13

Nunn, Kayte
Gėlių kolekcininko duktė : romanas / Kayte Nunn ; iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2020] (Gargždai : ScandBook). - 351, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: The Botanist's Daughter. - Tiražas 3000 egz.. - ISBN 978-609-479-349-3 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Rašytojos Kayte Nunn romanas „Gėlių kolekcininko duktė“ yra šilta, jauki istorija apie dvi moteris, kurias skiria daugiau nei šimtmetis, ir jas vienijančią meilę gėlėms.

Viktorijos laikų Anglija. Užsispyrusi avantiūristė Elžbieta vykdo paskutinį tėvo norą surasti retą ir stebuklingą augalą. Jos tėvas buvo žymus botanikas ir egzotinių augalų ekspertas.

Merginai tenka leistis į pavojingą kelionę jūra iš Kornvalio į Čilę, kur ji patiria pavojus bei išdavystę, keliančią grėsmę visai šeimai.

Čilėje Elžbieta randa meilę, tačiau visad lydi ir pavojus. Augalas, kurio ieško Elžbieta, yra nuodingas, tačiau teisingai naudojamas jis gali išgelbėti daugybę gyvybių. Arba pražudyti, jei pateks į netinkamas rankas. Šio stebuklo ieško ne ji viena.