Knyga

Geluonis

2021 04 08

Chambers, Kimberley (1967–)
Geluonis : [detektyvinis romanas] / Kimberley Chambers ; iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė. - Kaunas : Jotema, [2020] (Gargždai : ScandBook). - 415, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: The sting. - Tiražas 1800 egz.. - ISBN 978-9955-13-895-2 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB 2

Kimberley Chambers kriminalinis trileris apie išdavystę, smurtą ir meilę. Kai neišskiriami draugai atsiduria skirtingose įstatymų pusėse gero nelauk…

Dvylikametis Tomis gyveno gana laimingą gyvenimą, kol jį šipulius sudaužė automobilio avarija ir mamos mirtis. Berniukas buvo nusiųstas pas dėdę, bet ten ilgai neužsibuvo ir galiausiai pateko į vaikų namus. Čia jis sutiko Džyrę – mergaitę, kuri taip pat patyrė skaudžias likimo skriaudas. Vaikai greitai supranta, kad jų draugystė bus kitokia nei turėtos lyg šiol ir jie gali vienas kitu besąlygiškai pasitikėti.

Savo šešioliktojo gimtadienio dieną Tomis palieka vaikų namus, bet žada sugrįžti pas Džyrę, kai tik ji švęs savąjį. Deja, taip nenutinka, nes Tomis dabar priklauso garsiausių miesto nusikaltėlių Darlingų šeimai. Vaikinas pradėjo gyventi įdomų ir turtingą gyvenimą.