Knyga

Ir tada jie išplaukė

2021 12 15

Miškinytė, Asta Jolanta
Ir tada jie išplaukė : romanas / Asta Jolanta Miškinytė. – Vilnius : Tyto alba, 2021 (Vilnius : BALTO print). – 205, [2] p. ; 22 cm

Saugojimo vieta: AB

Pagrindiniai knygos veikėjai neįvardinti. Tai Vyras ir Moteris, atstovaujantys kiekvieną iš mūsų. Juk mes visi su skirtinga patirtimi ir likimais, įstrigę rutinoje ir gyvenimuose, kuriuos pakeisti trūksta drąsos.

Vyras ir Moteris labai skirtingi, tačiau jie abu nebejaučia gyvenimo džiaugsmo. Ji nebepakelia gyvenimo, į kurį spraudžia visuomenė. Jis, patyręs visko ir dalyvavęs kariniuose konfliktuose, nebesitiki jokių likimo dovanų. Ar įmanoma užgesusiems gyvenimams įkvėpti naujos kibirkšties? Naujų jausmų fone jiems teks rinktis, ko nori iš ateities, o vėliau prisiimti savo sprendimų pasekmes.

Trumpame aprašyme teigiama, kad tai yra knyga apie netikėtą meilę ir drąsą pakeisti nusistovėjusį gyvenimą, į kurį beprasmiškai kabinamės bei nenorime pripažinti, kad laikas traukti į kitą krantą. Romano „Ir tada jie išplaukė“ autorė Asta Jolanta Miškinytė visiems skaitytojams linki drąsos nugalėti baimę keistis, palikti saugų uostą bei ieškoti savo laimės.

„Ir tada jie išplaukė“ – įkvepianti istorija apie kiekvieną iš mūsų.