Knyga

Išgelbėti Misę Karmaik

2021 01 24

Morrey, Beth
Išgelbėti Misę Karmaikl : romanas / Beth Morrey ; iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, 2020 (Gargždai : ScandBook). - 364, [3] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Saving missy. - Tiražas 2500 egz.. - ISBN 978-609-479-368-4 (įr.) 

Saugojimo vieta:  AB

Debiutinis autorės Beth Morrey romanas privers juoktis, verkti ir tikėti antro šanso stebuklu.

Milisentai Karmaikl jau beveik aštuoniasdešimt metų. Ji susvetimėjusi su dukra, mylimas sūnus ir vienintelis anūkas gyvena kitame pasaulio krašte – Australijoje, o vienintelės gyvenimo meilės nebėra. Misė savo dienas skaidrina taurele chereso bei šveisdama virtuvę dideliuose namuose. Dideliuose tuščiuose namuose. Čia negailestingai aidi jos žingsniai ir ausį rėžia laikrodžio tiksėjimas. Visgi Milisenta žino, kad tokio gyvenimo ji nusipelnė pati.

Vieną dieną Misė nusprendžia nueiti į parką pažiūrėti į vietinės reikšmės įvykį, kad virtualiame pokalbyje turėtų ką papasakoti mylimam anūkui. Viskas, ką Misė daro pastaruoju metu – ieško temų jų pokalbiams. Parke išdidi senutė nualpsta, o jos gėda nustelbia bet kokią traumą. Tačiau ši patirtis suveda ją su spalvingąja Silvija. Tai pirmas nepažįstamas žmogus, su kuriuo Misė kalbėjosi per pastarąsias kelias savaites. Bet ar Misė sutinka kartu išgerti kavos? Žinoma, kad ne!