Knyga

Išgiję

2021 10 22

Rediger, Jeffrey
Išgiję : nepaprasta kūno ir minčių galia priešintis net nepagydomoms ligoms / Jeffrey Rediger ; iš anglų kalbos vertė Austėja Banytė. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2021] (Gargždai : ScandBook). - 459, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Cured. - Bibliogr. pastabose: p. 446-459 (109 pavad.). - Tiražas 2500 egz.. - ISBN 978-609-479-431-5 (įr.)

Saugojimo vieta: AB

Daktaras Jeff Rediger penkiolika metų studijavo „stebuklingus“ išgijimo atvejus. Savo įžvalgas ir patirtį jis perkėlė į knygą „Išgiję. Nepaprasta minčių ir kūno galia įveikti net nepagydomas ligas“. Autorius atskleidžia pagrindines įvairių ligų priežastis ir pataria, kaip sukurti aplinką, kuri padėtų gyti.

Daktaras knygoje pasakoja apie įvairių sunkių ligų gydymo metodus bei psichologinius niuansus, susijusius su sveikimu. Netikėti išgijimai medicinos pasaulyje ir visuomenėje dažniausiai sutinkami gana skeptiškai. Medikai mano, kad tai tėra laimingi atsitiktinumai ir neskiria dėmesio jiems išstudijuoti. Daktaras Jeff Rediger savo tyrimus atliko daugelyje geriausių JAV ir pasaulio ligoninių ir knygoje pateikia įžvalgų, kodėl kai kurie žmonės įveikia nepagydomas ligas.

Agresyviu kasos vėžiu serganti moteris pasveiksta. Paauglė netikėtai įveikia cerebrinį paralyžių. 85 metų vyras nustebina gydytojus, kai tyrimai parodo, kad jo inkstų augliai nepaaiškinamai išnyko. Knygoje daugybė pavyzdžių apie realius žmones, kurie sirgdami agresyvia vėžio forma atsisakė tradicinio gydymo ir grįžo namo susitaikę ir pasiruošę pasitikti mirtį. Tačiau jie net po dešimtmečio vis dar gyvi, o kūne nebėra navikų. Autorius „nenurašė“ šių pavyzdžių laimingiems atsitiktinumas, tačiau išanalizavo, ką šie ir tūkstančiai kitų žmonių padarė, kad išgytų.