Knyga

Itališka svajonė

2021 06 04

Pellegrino, Nicky (1964–)
Itališka svajonė : [romanas] / Nicky Pellegrino ; iš anglų kalbos vertė Augustė Čebelytė-Matulevičienė. - Vilnius : Sofoklis, 2020 (Gargždai : ScandBook). - 319, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: A dream of Italy. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-444-329-9 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Romanas „Itališka svajonė“ – fikcija, paremta tikromis itališkomis aplinkybėmis. Kai nedidelio kalnų miestelio meras paskelbia kvietimą įgyvendinti itališką svajonę vos už vieną eurą, žinia pasklinda lyg virusas. Mirga socialiniai tinklai ir žiniasklaida, o patrauklia idėja tuoj pat susidomi patys įvairiausi žmonės.

Zara – trisdešimtmetė, svajojanti įsigyti savo nuosavą būstą. Timas ir Linda – pensininkai, kuriems reikia užsiėmimo ir įdomaus projekto. Mimi po daugybės metų nevykusios santuokos ruošiasi skirtis ir mato naują gyvenimo galimybę. Kažkas ieško tylaus ir ramaus kampelio pasislėpti nuo žmonių. Kiti tikisi uždirbti pelno, pradėti savo verslą, ištrūkti iš nuobodaus gyvenimo ar nelaimingų santykių. Ir yra kažkas, kas tiesiog nenori atskleisti savo tikrosios motyvacijos.