Knyga

Ką atneša vėjas

2022 04 27

Ką atneša vėjas : romanas / Kristina Dryža ; iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė. – Vilnius : Alma littera, 2021 (Gargždai : ScandBook). – 381, [2] p. ; 22 cm. – ISBN 978-609-01-4473-2 (įr.)

Saugojimo vieta: 3: AB

„Ką atneša vėjas. Kaip prigimtis ir intuicija veda tave per gyvenimą“ - tai knyga tiems, kurie nori išmokti gyventi geriau šiandien ir kiekvieną dieną.

Pagrindinė herojė Greisė trokšta pripažinimo ir meilės, bet niekaip nepritampa prie bendraamžių. Dėl savo bėdų ji nuolat kaltina kitus ir vis pasiduoda pykčiui bei nevilčiai. Mergina dar nesupranta, kad jau turi viską, kas šiame gyvenime svarbu. Ne vienas iš mūsų tą patį galėtume pasakyti ir apie save, jei tik išdrįstume būti atviri.

Netikėtai Greisės pasaulis ima keistis. Iš pradžių skeptiškai ir net piktai reagavusi į patarimus, ji pamažu juos priima ir ima geriau suprasti pati save. Tampa dėkinga už gausą, kurios yra apsupta ir kurios anksčiau nevertino. Pajunta pilnatvę ir ramybę – ne tą išorinę, greitai prarandamą, o sklindančią iš vidaus. Eidama naujuoju keliu Greisė vis dar suklumpa, bet tie suklupimai – ne mažiau svarbios pamokos.

Užsakyti leidinį