Knyga

Ko nori vyrai

2020 12 02

Harvey, Steve (1956–) (Harvis, Stivas)
Ko nori vyrai : [ką jie iš tiesų mano apie meilę, santykius ir įsipareigojimus] / Steve Harvey, Denene Millner ; iš anglų kalbos vertė Rasa Akstinienė. - Vilnius : Alma littera, 2020 (Vilnius : Spauda). - 235, [2] p. ; 21 cm. - Orig. antr.: Act like a lady, think like a man. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-01-4118-2
 
Saugojimo vieta:  AB

Knygoje Steve Harvey ir Denene Millner nagrinėja daugeliui moterų aktualius klausimus. Kaip suprasti vyrą ir pagerinti santykius? Visi atsakymai šioje knygoje.

„Ko nori vyrai: ką jie iš tiesų mano apie meilę, santykius ir įsipareigojimus“ – neįprasta savipagalbos knyga. Komikas Steve Harvey daugybę metų veda rytinę radijo laidą. Vienu metu jis sugalvojo rubriką „Paklausk Styvo“ ir kvietė moteris užduoti joms rūpinčius klausimus. Pirminė mintis buvo pajuokauti, tačiau Steve Harvey greitai suprato, kokie rimti yra moterų klausimai. Joms rūpėjo įvairiausi su santykiais susiję dalykai: kaip sulaukti piršlybų, kaip išsilaisvinti iš netikusios santuokos, kaip išlaikyti vyrą. Galiausiai autorius ryžosi savo mintis sudėti į patarimų knygą ir visiems laikams atskleisti, ko gi nori vyrai.