Knyga

Kodėl krečiame kvailystes

2022 12 20

Kodėl krečiame kvailystes : kaip smegenys mus verčia elgtis blogai / Asia Kazanceva ; iš rusų kalbos vertė Irena Potašenko ; [panaudotos Nikolajaus Kukuškino iliustracijos]. – [Vilnius] : Kitos knygos, [2022] ([Vilnius] : BALTO print). – 292, [1] p. : iliustr. ; 21 cm. – ISBN 978-609-427-511-1

Saugojimo vieta: AB

Apie knygą

Žmonija įveikė raupus ir marą, išrado atominę energiją, nuskrido į Mėnulį, visur išvedžiojo internetą, tačiau kasdien vis tiek susiduria su savo kvailumu. Nors žinome, kaip blogai ir vėl apsiryti, gerti alkoholį, rūkyti ir vartoti narkotikus, mūsų tai nejaudina ir toliau darome tą patį. Smegenys apvilia ir puoselėjant santykius. Kaip paaiškinti, kad vyrai dažniau linkę į neištikimybę, o moterys tampa nevaldomos prieš artėjančias mėnesines? Kodėl jaučiamės nelaimingi, nors trokštame džiaugtis gyvenimu?

Remdamasi moksliniais tyrimais – o kartais ir asmenine patirtimi – neurobiologė Asia Kazanceva (gim. 1986) į visus šiuos klausimus atsako patraukliai ir suprantamai. Lengvas stilius – tik meistriška maskuotė, slepianti korektišką, kompetentingą ir daugiabriaunę neurobiologijos pasiekimų apžvalgą. Nuotaikingai iliustruotoje, malonioje skaityti knygoje patiekiama didelė ir apetitiška visaverčio mokslo porcija.

Užsakyti leidinį