Knyga

Kūno terapija mano gyvenime

2020 12 01

Mažionienė, Rasa
Kūno terapija mano gyvenime : terapija mano gyvenime / Rasa Mažionienė. - Vilnius : Dvi tylos, 2020 (Vilnius : Petro ofsetas). - 177, [1] p. : iliustr., portr., nuotr.. - Tiražas 2000 egz.. - ISBN 978-609-8232-19-6
Turinys: Pradžios žodis; Kūno terapija; Kas užstrigo prote, tas užstrigs ir kūne; Kaip kinta blokai kūne; Psichosomatinės ligos; Kūno terapijos krypties plėtotojai; Klausytis savo kūno; Iš pradžių reikia nupiešti pasaulį. Diagnostika ir kt.

Saugojimo vieta:  AB

Kūno terapeutė Rasa Mažionienė knygoje „Kūno terapija mano gyvenime“ dalijasi savo asmenine patirtimi bei atradimais. Autorė įsitikinusi, kad būtina stebėti savo fizinio kūno būklę, pokyčius ir stengtis neslopinti jausmų. Tik tada išliksime visapusiškai sveiki.

„Kūno terapija mano gyvenime“ apima asmenines Rasos Mažionienės mintis, pastebėjimus, atradimus ir įžvalgas apie kūno ir proto sąveiką. Knygos autorė pasakoja apie realius atvejus, su kuriais jai teko susidurti gyvenime ir per šiuos pavyzdžius parodo dalykus, kuriems mes dažniausiai visiškai neskiriame dėmesio.

Kūno terapeutė siūlo į savo sveikatą pažiūrėti kitaip. Praktinės užduotis padės perprasti sveikatos, laimės ir sėkmės paslaptis. Rasa Mažionienė tikina, kad būtina atidžiau klausyti savo kūno ir jis, kaip niekas kitas, bus geriausias vedlys psichinės ir fizinės sveikatos link. Psichologinė savijauta ir kūno sveikata yra susijusios daug stipriau, nei daugelis manome