Knyga

Mansfildo Parkas

2022 06 16

Mansfildo Parkas : romanas / Jane Austen ; iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė. – Vilnius : Alma littera, 2022 (Vilnius : BALTO print). – 429, [2] p. ; 22 cm. – („Pegaso“ kolekcija, ISSN 2351-5236). – ISBN 978-609-01-4976-8 (įr.)

Saugojimo vieta: AB:

Apie knygą

Aistrų ir tyros meilės kupino Jane Austen romano herojė aštuoniolikmetė Fanė Prais kadaise iš skurdžių tėvų namų persikraustė pas turtingą globėją dėdę serą Tomą į didingą jo dvarą – Mansfildo Parką. Tačiau šiame gerų manierų ir žaismingo flirto pasaulyje drovi, jautri Fanė visuomet jautėsi esanti tik neturtinga giminaitė. Ji nerado bendros kalbos su išlepintomis savanaudėmis pusseserėmis, o svarbiausia – taip ir neišdrįso atskleisti savo slaptos meilės pusbroliui Edmundui...

Tačiau viskas ima keistis, kai į Mansfildą iš Londono atvyksta žavūs ir patrakę Krofordai – prašmatnusis Henris ir jo gražuolė sesuo Merė. Jiems pasirodžius į ramų ir santūrų Mansfildo Parko jaunuolių gyvenimą uraganu įsiveržia pavydas ir pagundos, prasideda aršios varžybos dėl mylimųjų palankumo, įsiplieskia nepadorios aistros, o tuštybė kai kuriems jų užtraukia didžiulių bėdų.

Užsakyti leidinį