Knyga

Melo pokeris

2022 05 06

Melo pokeris : [detektyvinis romanas] / Rachel Abbott ; iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė. – Kaunas : Jotema, [2021] (Gargždai : ScandBook). – 382, [2] p. ; 22 cm. – ISBN 978-609-490-008-2 (įr.)

Saugojimo vieta: AB:

Apie knygą

„Melo pokeris“– aštunta  autorės knyga, kurioje sutiksime detektyvą vyriausiąjį inspektorių Tomą Daglasą. Tiesa, visos šios serijos dalys parašytos taip, kad jas galima skaityti ir kaip savarankiškas istorijas.

Ana yra mama, žmona ir pagrindinės mokyklos vadovė. Jos vyras taip pat mokytojas, šiuo metu namuose prižiūrintis abu vaikus. Dar Ana yra melagė, jau ilgai įsisukusi į įvairias melagystes apie save.

Melas gali būti įvairus. Mažas baltas melas, įžūlus melas ir melas, kuris saugo nuo praeities ar daro mus geresniais kitų akyse. Meluodama Ana jaučiasi saugi, nes žino, kad vienintelis žmogus, žinantis apie jos praeitį, yra miręs.

Prieš keturiolika metų Ana draugavo su Skotu. Vaikinas sugriovė jai gyvenimą ir tik mirtis padėjo išsilaisvinti. Skotas mirė. Tačiau šiandien jis radio eteryje pasakoja apie jų praeitį. Kaip tai įmanoma, jei mirtį Ana matė savo akimis?

Skotas planuoja per savaitę papasakoti visą istoriją ir atskleisti kraupias paslaptis. Jis yra tas vienintelis žmogus, žinantis apie tikrąją Aną.

Į moters duris pasibeldžia detektyvas Tomas Daglasas, norintis užduoti daugybę klausimų. Įkliuvusi į spąstus Ana žino, kad jai liko vos savaitė sustabdyti Skotą.

Užsakyti leidinį