Knyga

Ne visi šiam pasauly gyvena vienodai

2021 01 19

Tai poetiška ir melancholiška noro rasti savo vietą istorija, kupina tiek gyvenimo džiaugsmo, tiek nevilties.

Polis Hansenas buvo ištaigingo gyvenamojo namo prižiūrėtojas, mėgavęsis nepaprastos moters meile. Kas nutiko nepriekaištingo piliečio ir sąžiningo darbuotojo gyvenime, kad jis pateko į kalėjimą, kuriame kali jau dvejus metus ir dalijasi viena kamera su „Hells Angel“ gaujos nariu?

Kalėjime Polis turi daug laiko apmąstyti visą savo gyvenimą. Nuo pat vaikystės su motina Tulūzoje, iki tėvo, Danijos pastoriaus, namų. Nuo asbesto kasyklų, iki „Egzelcioro“ pastato Monrealyje, kuriame Polis dirbo prižiūrėtoju, sodininku, visų galų meistru ir sielų guodėju.

Kai nedirbo „Egzelcioro“ prižiūrėtoju, Polis skraidė mažu lėktuvėliu, pilotuojamu gražuolės indėnės žmonos ir žavėjosi įspūdingais Kanados peizažais. Tačiau vieną dieną „Egzelcioro“ pastato valdytojo pareigas užimą naujas žmogus ir viskas pakrypsta netikėta linkme. Pagrindinis veikėjas apžvelgia dramatiškus įvykius, pavertusius jį žmogumi, laimėjimus ir dovanas, kurias jam suteikė gyvenimas iki to momento, kol pusiausvyra subyrėjo.

„Ne visi šiam pasauly gyvena vienodai“ – meilės, švelnumo ir nepaprasto gyvenimo istorija, kelionė į žmogaus sielą besikeičiančių skirtingų pasaulių fone. Taip pat tai pasakojimas apie žmogaus silpnybes ir begalinius būdus, kuriais jie gali švaistyti savo gyvenimą.

Užsakyti leidinį