Knyga

Netobuli, laisvi ir laimingi

2021 03 25

André, Christophe (1956–) (Andrė, Kristofas)
Netobuli, laisvi ir laimingi : savivertės pratybos / Christophe André ; iš prancūzų kalbos vertė Akvilė Melkūnaitė. - Vilnius : Tyto alba, 2017 (Vilnius : BALTO print). - 374, [2] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Imparfaits, libres et heureux. - Bibliogr.: p. 347-375. - Tiražas 1200 egz.. - ISBN 978-609-466-001-6 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Prancūzų psichologo Christophe Andre knyga „Netobuli, laisvi ir laimingi“ – žingsnis, padėsiantis išeiti iš užburto rato ir naujai įvertinti savo vidinį pasaulį.

Savivertė – vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių žmogaus elgseną ir santykį su pasauliu. Ji ypač svarbi mūsų gerai savijautai ir gyvenimo kokybei. Jei sugebame kontroliuoti aplinką, gerbiame save ir kitus, siekiame išsikeltų tikslų bei esame autonomiški, mūsų savivertė kyla ir galime nuveikti daug daugiau. Ją žlugdo perdėtas perfekcionizmas, puikybė, pavydas, neveiklumas ir kitos ydos. Jos mums trukdo ieškoti pagalbos, o kiekvienas svarbus sprendimas mus užklumpa tarsi didžiausias iššūkis. Knyga „Netobuli, laisvi ir laimingi“ moko, jog žmogus gali pasikeisti – tačiau reikia išmokti keistis.