Knyga

Numylėtinė

2021 01 26

Hausmann, Romy (1981–)
Numylėtinė : trileris / Romy Hausmann ; iš vokiečių kalbos vertė Danutė Šaduikienė. - Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, [2020] (Vilnius : Petro ofsetas). - 365, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Liebes Kind. - Tiražas 2000 egz.. - ISBN 978-609-480-166-2 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Romy Haugmann trileris „Numylėtinė“ prikaustys dėmesį nuo pirmųjų puslapių. Jis kitoks, jis aštrus, nepaleidžiantis ir su daugybe staigių siužeto posūkių.

Trumpame aprašyme teigiama, kad trilerio pradžia ten, kur kitų pabaiga, o tarptautinio bestselerio skaitytojai savo apžvalgose nevengia stiprių apibūdinimų, tokių kaip intensyvi, tamsi, šokiruojanti, provokuojanti ir gąsdinanti istorija.

Lena gyvena nedidelėje miško trobelėje, kurioje net nėra langų. Ji čia ne savo noru. Lenos vyras nusprendė šeimą apsaugoti nuo išorinio pasaulio ir užtikrinti, kad vaikai visada turėtų motiną šalia. Todėl dabar jie gyvena pagal tikslų grafiką. Prausiasi, valgo, miega, studijuoja tiksliai tada, kada nurodo tėvas.

Mėlynių nusėta Lena su šiurpu laukia naktų, o vienintelė jos svajonė – nužudyti vaikų tėvą. Istorija prasideda po to, kai moteriai pavyksta ištrūkti, tačiau pabėgimas dar tikrai nereiškia laimingos pabaigos.