Knyga

Ramaus miego knyga

2020 06 13

Ockwell-Smith, Sarah (1976-)
Ramaus miego knyga : [praktinis vadovas auginantiems naujagimius, kūdikius ir ikimokyklinukus] / Sarah Ockwell-Smith ; iš anglų kalbos vertė Vytenė Menkevičienė ; [iliustracijos: Rodney Paull]. - Vilnius : Tyto alba, 2020 (Vilnius : BALTO print). - 302, [2] p. : iliustr. ; 22 cm. - Orig. antr.: The gentle sleep book. - Bibliogr.: p. 292-303. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-466-251-5 (įr.)

Kn. taip pat: Pratarmė / Tracy Cassels, p. 9-11

Saugojimo vieta:  AB V.AB

Kūdikio atėjimas į šeimą – didžiulė laimė. Tačiau tėvų džiaugsmas greitai ima blėsti, jei kas naktį juos pažadina verksmas. Pagalvokite, juk taip nutinka kelis ar net keliolika kartų per naktį. O jei tai tęsiasi metus, dvejus... penkerius? Tikriausiai dauguma tėvų galėtų papasakoti įvairiausių naktinių istorijų iš savo patirties. Galbūt pažįstate ir tokių, kuriems drauge su vaikais ilgiau ar trumpiau teko nemiegoti visai. Ką daryti, kad jums taip neatsitiktų? Kaip elgtis, jei kūdikis naktį jus vis pažadina? Ko griebtis, jei ūgtelėjęs vaikas bijo eiti miegoti ar naktį pašoka iš lovos? Kaip visai šeimai atgauti saldų miegą ir gyvenimo džiaugsmą?

Atsakymą žino Sarah Ockwell-Smith – britų psichologė, vaikų ugdymo specialistė, rašytoja ir hipnoterapeutė, ypač besidominti vaikų miego problemomis, viena iš tinklalapio www.gentleparenting.co.uk įkūrėjų. „Ramaus miego knyga“ – tai vadovas, kuriame miego trūkumo iškankinti tėvai ras patarimų, kaip sureguliuoti miegą nuo pirmos naujagimio dienos iki mokyklinio amžiaus. Aptariamos pačios įvairiausios problemos: dažnas nubudimas naktimis, šlapinimasis į lovą, ikimokyklinukų košmarai ir visiškas nenoras eiti miegoti. Šioje knygoje rasite mokslinės informacijos ir linksmų nutikimų, o visų pirma – užtikrintai sakomų ir praktika patikrintų patarimų, kurie tiek tėvams, tiek ir vaikams padės susigrąžinti ramų miegą.