Knyga

Sidabrė

2023 03 31

Sidabrė : romanas / John Le Carré ; iš anglų kalbos vertė Gediminas Pulokas. – Vilnius : Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2023. – 239, [1] p. ; 22 cm. – Originalo antraštė: Silverview. – Tiražas 1000 egz.. – ISBN 978-609-480-348-2 (įr.)

Saugojimo vieta: AB:

Apie knygą

Džulianas Londslis išsižadėjo prestižinio darbo Londono Sityje dėl paprastesnio gyvenimo – dabar jis knygynėlio savininkas nedideliame Anglijos pajūrio mieste. Netrukus pas jį užsuka paslaptingas lankytojas. Jo vardas Edvardas, jis lenkų kilmės ir gyvena Sidabrėje – dideliame name miestelio pakraštyje. Edvardas įtartinai daug žino apie Džuliano šeimos gyvenimą ir per karštai domisi naujuoju jo verslu.

O tuo metu britų žvalgybos vadovybė sužino apie itin slaptos informacijos nutekėjimą ir imasi tyrimo, atvesiančio į tą patį nuošalų pajūrio miestelį...

Romanas „Sidabrė“ – didžio mūsų epochos kronikininko Johno le Carré kūrinys, pasakojantis apie tai, kaip visuomeninė pareiga susiduria su asmeninėmis moralinėmis nuostatomis, o naivumas – su patirtimi. Knygoje, be kita ko, mėginama atsakyti į klausimą, kiek mes iš tiesų skolingi žmonėms, kuriuos mylime.

Užsakyti leidinį