Knyga

Skanus Jazzu gyvenimas

2024 05 22

Skanus Jazzu gyvenimas : [apie meilę, maistą ir svajonių išsipildymą] / [Justė Arlauskaitė-Jazzu] ; [sudarytoja Grytė Liandzbergienė]. – Vilnius : Alma littera, 2023 (Vilnius : BALTO print). – 253, [3] p. : iliustr., portr. ; 26 cm. - ISBN 978-609-01-5790-9 (įr.)

Apie leidinį

Aš gaminu, kai myliu. O kadangi nuolat esu įsimylėjusi, tai ir gaminu tikrai dažnai.

„Jau tos žvaigždės tik restoranuose ir tevalgo“, – neretai girdžiu. Neneigsiu, aš mėgstu lankytis restoranuose ir ragauti šefų pagamintų stebuklų – juk ne veltui pati įkūriau du restoranus. Ačiū šefui Ignui už visas gautas pamokas – vis stebiuosi, kaip man gyvenime pasiseka sutikti talentingiausių žmonių ir kurti drauge su jais.

Bet labai mėgstu ir pati suktis virtuvėje. Einu į virtuvę, kai man liūdna, kai linksma, kai taškausi energija ir kai esu pavargusi tiek, kad vos pavelku kojas. Maisto ruošimas mane nuramina, paguodžia, suteikia įkvėpimo. Išreikšti meilę man lengviausia dviem būdais: per muziką ir per maistą, todėl kviečiu prisėsti su manimi prie stalo ir drauge paragauti skaniausių patiekalų. Į šią knygą sudėjau daug visko – nuo savo babos receptų iki mano mėgstamiausios „Tom Yum“ sriubos.

Šiame receptų džiaze svarbi ir mano gyvenimo istorijos partija. Rasite visko – ir kurioziškų nutikimų, ir moteriškų paslapčių, ir, aišku, meilės istorijų. Tad imkit mane ir skaitykit.

Užsakyti leidinį