Knyga

Slaptas rašytojų gyvenimas

2021 01 24

Musso, Guillaume (1974–) (Miuso, Gijomas)
Slaptas rašytojų gyvenimas : romanas / Guillaume Musso ; iš prancūzų kalbos vertė Donata Pleskevičienė. - Vilnius : „Baltų lankų“ leidyba, [2020] (Gargždai : ScandBook). - 239, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: La vie secrète des écrivains. - Bibliogr. nuorodos: p. 237-239. - Tiražas 2500 egz.. - ISBN 978-609-479-352-3 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Populiaraus prancūzų rašytojo Guillaume Musso romanas „Slaptas rašytojų gyvenimas“ patiks tiek detektyvų gerbėjams, tiek žmonėms, kurie domisi rašytojų darbo užkulisiais. Intriguojanti, įtempta ir paslaptinga istorija užkabins nuo pirmųjų puslapių. Autoriaus kūryba pasižymi netikėtais siužeto vingiais, įdomiais veikėjais ir nepaprasta fantazija. Ne išimtis ir romanas „Slaptas rašytojų gyvenimas“.

Pagrindinis knygos veikėjas – Natanas Favlesas. Jis yra sėkmingas amerikiečių-prancūzų autorius, išleidęs tris labai skirtingas, tačiau labai populiarias knygas. Puikūs skaitytojų atsiliepimai, kritikų apžvalgos, milžiniški pardavimai, Pulicerio premija – apie tai svajoja kiekvienas rašytojas, o Natanas Favlesas pasiekė.

Tačiau sulaukęs trisdešimt penkerių metų garsus rašytojas nusprendė baigti savo karjerą. Kodėl? Nepaaiškino, tik įsikūrė nedidelėje Viduržemio jūros saloje. Tyla ir paslaptingumas tik dar labiau pakurstė žmonių smalsumą, o autoriaus knygos per dvidešimt metų visiškai neprarado populiarumo. Žinoma, gerbėjai nepaliovė tikėtis, kad Natanas Favlesas sugrįš su nauju kūriniu, nors jo agentas teigia, kad per tuos metus autorius neparašė nei vieno žodžio.