Knyga

Šnabždėtojas

2021 05 27

North, Alex
Šnabždėtojas : [detektyvinis romanas] / Alex North ; iš anglų kalbos vertė Agnė Sūnaitė. - Vilnius : Sofoklis, 2019 (Gargždai : ScandBook). - 383, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: The whisper man. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-444-296-4 (įr.) 

Saugojimo vieta:  AB 1

Britų rašytojo Alex North trileris „Šnabždėtojas“ jau vadinamas geriausiu kriminaliniu romanu per pastarąjį dešimtmetį. Šiurpą keliančio trilerio autorius lyginamas su garsiausiais siaubo meistrais, net ir su pačiu Styvenu Kingu.

Jei paliksite duris praviras, netrukus pasigirs šnabždesiai…

Vis dar palūžęs po žmonos netekties Tomas Kenedis sukaupia visas jėgas, kad sukurtų naują gyvenimą sau ir savo septynmečiui sūnui. Jiedu persikelia gyventi į ramų ir mieguistą Federbanko kaimelį, ir tikisi čia susikurti tokią svarbią naują pradžią.

Tačiau Federbankas slepia tamsią ir pavojingą praeitį. Prieš penkiolika metų serijinis žudikas pagrobė ir nužudė penkis berniukus. Iki jam atsiduriant už grotų visi žudiką vadino Šnabždėtoju. Nusižiūrėjęs savo aukas jis tyliai šnabždėdamas kviesdavo jas pažaisti. Tačiau žaidimai nė karto nesibaigė gerai. Paskutiniosios aukos kūnas taip ir nebuvo surastas.