Knyga

Sprendimai, pakeitę pasaulį

2020 12 03

Dilenschneider, Robert L. (1943–)
Sprendimai, pakeitę pasaulį : [pasaulį pakeitusių žmonių patarimai] / Robert L. Dilenschneider ; Steve’o Forbeso pratarmė, Klauso Schwabo baigiamasis žodis ; iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis. - Vilnius : Alma littera, 2020 (Vilnius : Petro ofsetas). - 238, [2] p. : portr. ; 22 cm. - Orig. antr.: Decisions. - Tiražas 1500 egz.. - ISBN 978-609-01-4149-6 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Komunikacijos ir lyderystės guru Robert L. Dilenschneider savo knygoje „Sprendimai, pakeitę pasaulį“ rėžia paprastą tiesą – jūsų ateitis priklauso nuo jūsų sprendimų. Tai įkvepianti knyga, kurioje pasakojama, kaip reikėtų patobulinti savo elgesį tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime bei tapti puikiu lyderiu.

Žmones vienija tai, kad visi mes gyvename chaose bei turime begalybę pasirinkimų įvairiose srityse. Tačiau sprendimus kiekvienas priima skirtingai ir šis pasirinkimas gali nulemti ne tik mūsų ateitį, bet ir padaryti įtaką kitų žmonių gyvenimams. Natūralu, kad dažnai abejojame, todėl sunku apsispręsti sudėtingose situacijose, nesvarbu ar tą padaryti reikia asmeniniame gyvenime, ar verslo pasaulyje.