Knyga

Sugrįžimas į Trado gatvę

2023 01 19

Sugrįžimas į Trado gatvę : romanas / Karen White ; iš anglų kalbos vertė Loreta Gema Baltaduonė. – Vilnius : Tyto alba, 2022 (Vilnius : BALTO print). – 385, [1] p. ; 22 cm. – ISBN 978-609-466-698-8 (įr.)

Saugojimo vieta: AB 1

Apie knygą

„Sugrįžimas į Trado gatvę“ yra ketvirtasis romanas apie nekilnojamojo turto agentę Melaniją Midlton. Ji tetrokšta ramios kasdienybės, tačiau tvarkydama senųjų Čarlstono pastatų pardavimo reikalus nuolat susiduria su paslaptimis, kurios atgyja kaskart jai peržengus šių namų slenkstį. JAV Pietų valstijų pasakojimo tradicijų ir mistinių paslapčių persmelkti pirmieji trys serijos romanai „Namas Trado gatvėje“, „Mergina iš Legaro gatvės“ ir „Nepažįstamieji Montagju gatvėje“ jau subūrė ištikimų skaitytojų ratą.

Melanijos gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis – ji laukiasi. Nors ir dūžtančia širdimi, ji atmeta kūdikio tėvo Džeko Trenholmo, istorinių romanų rašytojo stulbinamai mėlynomis akimis, siūlymą tuoktis. Ji įsitikinusi, kad Džekas peršasi ne iš meilės, o norėdamas pasielgti garbingai, todėl nusprendžia kūdikį auginti viena. Tačiau iš tikrųjų Melanija visiškai nepasiruošusi kūdikio atėjimui – įprastas gyvenimas ima slysti iš rankų. Lyg to būtų maža, kone iš niekur išdygsta Gilbertų šeima ir ima reikšti pretenzijas į Trado gatvės namą. Melanijai niekaip nepavyksta baigti namo remonto, o padėtį dar labiau apsunkina pamatuose aptiktas šiurpus radinys.

Netrukus ima strigti vis tie patys trys fortepijono klavišai ir vis dažniau pasigirsta gailus kūdikio verksmas.

Užsakyti leidinį