Knyga

Susimausi – galas

2022 09 21

Susimausi – galas : [serija apie detektyvą Rojų Greisą] / Peter James ; iš anglų kalbos vertė Šarūnas Šimkus. – Kaunas : Jotema, [2022] (Vilnius : BALTO print). – 366 p. : žml. ; 22 cm. – ISBN 978-609-490-071-6 (įr.)

Saugojimo vieta: AB

Apie knygą:

Peterio Jameso detektyvinis romanas „Susimausi - galas“ ir vėl nepaliks abejingų. Drama ir lenktynės su laiku iki pat paskutinio puslapio.

Sėkmingas verslininkas Kipas Braunas ypač priklausomas nuo lošimo ir dabar išgyvena baisiausią gyvenime pralaimėjimų seriją. Viskas ima slysti iš rankų, gresia bankrotas. Visgi, jis nusprendžia su savo sūnumi Mangu apsilankyti šeštadieninėse namų komandos futbolo varžybose, kad nors kiek praskaidrintų nuotaiką. Tačiau futbolo stadione ir prasideda jo baisiausias košmaras.

Vos atvykęs į varžybas, Kipas susitinka klientą. Akimirkai jis pameta Mangą iš akių, ir šis dingsta kaip į vandenį. Tada seka kraupi telefono žinutė — vaiką pagrobė.

Verslininkas nepaiso grasinimo ir kreipiasi į policiją, o detektyvas vyresnysis inspektorius Rojus Greisas paskiriamas tirti šio atvejo. Pradžioje viskas atrodo tiesiog kaip pagrobimas, tačiau pradėjęs kapstytis giliau Greisas įžengia į tamsias kriminalines miesto paraštes, kur taisyklės visiškai kitokios, ir viskas yra kitaip, nei atrodo...