Knyga

Tai, ką patikime vėjui

2021 05 13

Imai Messina, Laura (1981–)
Tai, ką patikime vėjui : [romanas] / Laura Imai Messina ; iš italų kalbos vertė Rasa Klioštoraitytė. - Vilnius : Alma littera, 2020 (Vilnius : Petro ofsetas). - 230, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Quel che affidiamo al vento. - Bibliogr.: p. 225. - Tiražas 2000 egz.. - ISBN 978-609-01-4325-4 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB

Rašytoja Laura Imai Messina romane „Tai, ką patikime vėjui“ pasakoja istoriją, tekančią per netektį, apleistumą, gedulą, viltį ir ateities pažadą. Ši jauki knyga praturtins sielą ir padovanos ramybę.

Romano „Tai, ką patikime vėjui“ siužetas vystosi Japonijoje. Kai cunamis sugriauna pagrindinės veikėjos Jui gyvenimą, ji nežino, kaip reikės su tuo susitvarkyti. Visgi gyvenimas teka toliau.

Jui dirba radijo stotyje. Vieną dieną ji išgirsta istoriją apie vyrą, kurio sode stovi magiška telefono būdelė. Teigiama, kad čia įmanoma susisiekti su mirusiais artimaisiais, o pokalbis padeda išgyventi netekties skausmą. Į stebuklingą vietą traukia viso pasaulio žmonės. Juos čia gena nepakeliamas gedulas. Tačiau grėsmingas taifūnas grasina sunaikinti šią paskutinę viltį ir Jui pasiryžusi aukoti net ir gyvybę, kad tik telefono būdelė liktų stovėti. Ji saugos šią vietą, taip viliojančią į vidų, vietą į kurios vidų įžengti vis dar neišdrįso. Ką gi ji pasakytų savo mamai ar mažylei?