Knyga

Treniruokite smegenis

2021 05 20

Hansen, Anders (1957-)
Treniruokite smegenis : patikimas būdas gerinti protinius gebėjimus, atmintį, kūrybingumą ir atsparumą stresui / Anders Hansen ; iš švedų kalbos vertė Mantas Karvelis. - Vilnius : BALTO leidybos namai, 2020 (Vilnius : BALTO print). - 253, [2] p. : iliustr., portr., nuotr.. - Orig. antr.: Hjärnstark. - Tiražas 2500 egz.. - ISBN 978-609-487-093-4
Turinys: Smegenys keičiasi; Bėkite nuo streso!; Gebėjimas geriau susikaupti; Tikroji laimės piliulė; Fizinės atminties treniruotės; Lavinkite kūrybingumą; Augančios smegenys; Sveikas smegenų senėjimas ir kt.

Saugojimo vieta:  AB

Judėjimas ne tik gerina savijautą, bet ir teigiamai veikia koncentraciją, atmintį, kūrybingumą ir atsparumą stresui. Aktyvi fizinė veikla padeda greičiau apdoroti informaciją ir prireikus geriau sutelkti protinius gebėjimus. Judėjimas yra efektyvus ir jokio šalutinio poveikio neturintis vaistas nuo nerimo, depresijos ir dėmesio sutrikimų. Tyrimai aiškiai rodo, kad atminties lavinimas, sudoku ir kryžiažodžiai teigiamu poveikiu smegenims nė iš tolo negali prilygti reguliariam fiziniam aktyvumui.