Knyga

Uždraustas vaisius

2021 05 13

Moyes, Jojo (1969–) (Mojes, Džodžo)
Uždraustas vaisius : [romanas] / Jojo Moyes ; iš anglų kalbos vertė Renata Vereikienė. - Kaunas : Jotema, 2021. - 496 p.. - Tiražas 2000 egz.. - ISBN 978-9955-13-966-9

Saugojimo vieta:  AB

Jojo Moyes romane „Uždraustas vaisius“ pasakoja apie draugystę, meilę ir senas paslaptis. Tai viskas, ko reikia gerai istorijai! Na, dar talento pasakoti ir užburti skaitytoją, o šito rašytoja Jojo Moyes tikrai nestokoja!

Romanas „Uždraustas vaisius“ nukelia į mieguistą penkto dešimtmečio pajūrio miestelį Maremą, kuriame visi vienus pažįsta, o bet kokią paslaptį išlaikyti, atrodo, neįmanoma. Čia susipažįstame su dviem merginomis – Lote Svift, kuri myli miestelį ir yra tvirta bei patikima draugė. Lotė karo metu buvo evakuota iš miesto ir augo Holdenų šeimoje. Kita veikėja – Silija – Holdenų duktė ir Lotės draugė, kuri dūsta Mareme ir trokšta kuo greičiau iš jo ištrūkti. Galimybė atsiranda anksčiau nei tikėtasi.

Ramų miestelį sudrebina nauji gyventojai. Milžiniškame art deco stiliaus name „Arkadija“ įsikuria bohemiška grupė, kuri savo neįprastu gyvenimo būdu traukia Lotę ir Siliją. Po nedidelio skandalo Selija priversta bėgti į Londoną. Po kurio laiko ji įsikibusi į parankę žaviam sužadėtiniui, grįžta aplankyti šeimos. Šis vyras pakeičia Lotės ir visos šeimos gyvenimą amžiams.