Knyga

Vaikas auga

2020 12 01

Vaikas auga / Algimantas Vingras, Jurgita Grikinienė, Roma Jusienė, Virginija Žilinskaitė ; [iliustravo Evaldas Mikalauskis]. - Vilnius : Alma littera, 2020 (Vilnius : Petro ofsetas). - 684, [2] p. : iliustr. ; 25 cm. - Tiražas 2000 egz. (papild.). - ISBN 978-609-01-3134-3 (įr.)

 Saugojimo vieta:  V.AB

Geriausi Lietuvos vaikų gydytojai ir raidos specialistai susivienijo, kad parengtų tikrą bibliją jaunoms šeimoms, be kurios neišsivers nė vieni tėvai. „Vaikas auga“ – tai patarimai visiems, auginantiems vaikus – nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus.

Pirmieji septyneri vaiko gyvenimo metai – pats svarbiausias laikas, kai formuojasi vaiko imuninė sistema, vaikas sparčiai auga, daug juda, todėl būtina jam suteikti ne tik nuolatinę priežiūrą, bet ir sukurti visapusiškai saugią aplinką.

Kaip auginti sveiką mažylį; kokia yra žindymo nauda kūdikiui; kokie dažniausi negalavimai lydi vaikus ir kaip jiems greitai bei veiksmingai padėti? Atsakymus į šiuos ir daugelį kitų kamuojančių klausimų tėveliai ras knygoje „Vaikas auga“. Čia taip pat rasite naudingos informacijos apie vaikų skiepijimą, saugios aplinkos kūrimą, valgymą ir, dar svarbiau, nevalgymą – ką daryti, jei vaikas nenori valgyti? Sužinosite, kaip pasirūpinti, kad vaikas kuo ramiau ir kokybiškiau išsimiegotų ir kaip padėti jam priprasti prie darželio.