Knyga

Viskas, ko tau nesakiau

2021 02 25

Ng, Celeste‏
Viskas, ko tau nesakiau : [detektyvinis romanas] / Celeste Ng ; iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė. - Vilnius : Vaga, 2016 (Gargždai : ScandBook). - 316, [1] p. ; 22 cm. - Orig. antr.: Everything I never told you. - Tiražas 1300 egz.. - ISBN 978-5-415-02447-6 (įr.)

Saugojimo vieta:  AB 3

Debiutinis amerikiečių autorės Celeste Ng romanas „Viskas, ko tau nesakiau“ – literatūrinis trileris su šiam žanrui būdingais elementais: romano užuomazga – dingusi mergina, ežeras, vietinis gyventojas, paskutinis ją matęs, įtartinas...

Veiksmas vyksta 1977 m. tyliame Ohajo valstijos mieste, kur visi vieni kitus pažįsta ir nieko panašaus anksčiau nėra nutikę.

Skaitytojas žengia lyg ir į žinomą teritoriją, tačiau ima ir apsigauna. Paslaptis, išduodama pirmame romano sakinyje, pasirodo nėra tikroji paslaptis „Lidija mirusi. Bet jie dar to nežino.“ Siužetas ima pintis tada, kai policija, atėjusi į merginos namus, pažeria nepatogių klausimų – kaip jai sekėsi mokytis? kas buvo jos draugai? ar ji neatrodė prislėgta? – o jos mylintys tėvai, sesuo ir brolis susivokia negalintys atsakyti nuoširdžiai.