Renginiai vaikams

Edukacija „Tau, mano mamyte!“

2023 05 05

Edukacijoje „Tau, mano mamyte!“ su vaikais ir jaunimu dekoravome širdeles mamytėms, kurias vyr. bibliotekininkė Raimonda pagamino iš namuose išvirto ir „draugiško“ aplinkai ore džiūstančio modelino.

Edukacijos metu sužinojome, kas yra dekupažas (dekoravimo technika, kai dekoruojamas objektas apklijuojamas popieriaus, servietėlių iškarpomis) ir kaip šia dekoravimo technika galima dekoruoti pačius įvairiausius daiktus ir prikelti juos antram gyvenimui.

Taip pat padiskutavome apie pakartotinį namuose turimų daiktų panaudojimą – tai yra puikus būdas gyventi tvariau. Tereikia atkreipti dėmesį į jau turimus daiktus ir sugalvoti naują jų panaudojimo būdą – taip ne tik sumažinsime atliekų kiekį, bet ir sutaupysime pinigų.

Visos dekupažu dekoruotos širdelės tapo unikalios, spalvingos, žaismingos, kurios namuose bus padėtos į pačias slapčiausias vietas iki pat sekmadienio – Mamyčių dienos.

Kiekvienai mamai savi vaikai patys geriausi ir patys mylimiausi. Tai mūsų džiaugsmas, mūsų laimė, kurie į pasaulį ateina didelės ir galingos meilės dėka. Todėl, jie ir yra mūsų mažieji angelai, kurie kasdien atneša pačias geriausias emocijas mums - mamoms. 

Visoms mamoms linkime pačios nuostabiausios mamyčių dienos!