Renginiai vaikams

Kviečiame savanoriauti pagal programą „Jaunimo savanoriška tarnyba“ Birštono viešojoje bibliotekoje

2022 03 24

Birštono viešoji biblioteka yra Jaunimo reikalų departamento akredituota organizacija, priimanti jaunus žmones savanoriauti pagal programą „Jaunimo savanoriška tarnyba“ (toliau – JST).

„Jaunimo savanoriška tarnyba“ – tai Jaunimo reikalų departamento koordinuojama programa, kuri kviečia jaunuolius nuo 14 iki 29 metų atlikti savanorišką veiklą ir ugdyti bendrąsias kompetencijas pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Savanoriai, kurie įgyvendina ne mažiau kaip 6 mėnesių (ne mažiau kaip 40 val. / mėn.) nenutrūkstamą tarnybą, gauna pažymėjimą, suteikiantį galimybę įgyti 0,25 konkursinio balo stojant į Lietuvos aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programas (sprendimas dėl savanorystės programų pripažinimo priimamas kiekvienais metais lapkričio pabaigoje).

Kaip tapti JST savanoriu? Norintieji atlikti JST, kviečiami registruotis savanorių duomenų bazėje www.jrd.lt/newCandidate. Su jaunuoliais per 14 darbo dienų susisieks apskritį kuruojančios SVO organizacijos mentoriai. Atlikti tarnybą jaunuoliai kviečiami iš eilės pagal registracijos laiką (savivaldybėse programos vietų skaičius ribotas, todėl savanoriai kviečiami atlikti tarnybą atsiradus galimybei).

Dažniausiai užduodami klausimai apie JST: www.jrd.lt/savanoryste/jst/d-u-k

Daugiau informacijos apie JST: www.jrd.lt/savanoryste/jst

Jeigu esi: iniciatyvus, gebi pritraukti vaikus ir jaunimą, uždegti juos idėjomis, inicijuoti ir organizuoti neformalias veiklas, tavęs laukiame mūsų bibliotekoje https://www.birstonasvb.lt/vaikams-ir-jaunimui/