Renginiai vaikams

Popietė-pokalbis 23-ąją Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę

2023 04 27

„Kartu mes galime daug“ – įsitikino popietės dalyviai Birštono viešojoje bibliotekoje bendraudami su Birštono policijos bendruomenės policijos pareigūne Milda Mardosiene balandžio 26 d.

Krizės ir visokie rūpesčiai atsiranda įvairiais gyvenimo tarpsniais. Susirinkusieji drauge svarstė, aptarė, kaip elgtis tokiais atvejais. Įtraukų pokalbį iliustravo video įrašai apie sudėtingas ir pavojingas situacijas. Buvo smagu spręsti gyvenimo rebusus, mokytis pažinti ir sutramdyti pyktį, suvaldyti neigiamas emocijas, kurios kaip kokie blogiukai užpuola kartais netikėtai, nežinia iš kur atsiradę.

Pareigūnė M. Mardosienė atkreipė dėmesį į patyčias. Ši tema ypatingai aktuali vaikams ir jaunimui. Kuo patyčios skiriasi nuo jumoro, satyros? Kaip jų išvengti, užkirsti joms kelią? Kodėl nedera tyčiotis?

Dalyviai žaismingai atsakinėjo į pareigūnės pateiktus klausimus, smalsavo, mąstė. Ar reikia ieškoti pagalbos, kai susiduri su problemomis, kurių negali išspręsti pats? Taip! M. Mardosienė nurodė, kur galima kreiptis pagalbos.

Popietė-pokalbis „Kartu mes galime daug“ – 23-osios Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės „Kartu įveikiant krizes“ renginys.