Įvykę renginiai

Įvykę renginiai

Kūrybinė naktis bibliotekoje

2020 07 16

Kūrybinė naktis bibliotekoje liepos 15 d. tapo pašėlusiu vakarėliu!

Teatro vaikams „Pradžia" aktoriai pakvietė į nuotaikingą susitikimą, kuriame mokė pažinti save, iki ašarų prajuokinusiu monospektakliu iš arčiau supažindino su jausmais: meile, liūdesiu, pykčiu, džiaugsmu bei laiko svarba.

Kartu šokome, dainavome, piešėme, pasišokinėdami sukome ratus aplink biblioteką ir mojavome besišypsantiems praeiviams, šnarantiems medžių lapams bei užmiegančiam vasaros dangui...

Vakaro staigmena - tamsoje šviečiantys, jausmus atspindintys raštai, kuriuos sukūrėme patys! Nustebę, bet labai laimingi įsiamžinome netradicinėje fotosesijoje, mėgavomės geromis emocijomis ir atradimais, kuriuos dovanoja kūryba bei laikas kartu.

Renginį baigėme paslaptingais M. Marcinkevičiaus ir A. Kiudulaitės paveikslėlių knygos „Draugystė ant straublio galo“ skaitymais, nuraminusiais, atpalaidavusiais bei palydėjusiais sapnų link.

Viso renginio atmosfera buvo ypatinga. Galbūt todėl, jog žinojome, kad vidurnaktį pasitiksime bibliotekoje... vieni... kai visi aplink jau miegos...

Kūrybinė naktis bibliotekoje – projekto „Kūrybiškas laisvalaikis visai šeimai“ renginys, kvietęs 5-10 metų vaikus dalyvauti įvairių meno sričių teminėse dirbtuvėse su teatru vaikams „Pradžia“, kurios vyks liepos 20, 21, 22, 23 ir 24 dienomis. Plačiau apie dirbtuves skaitykite čia.

Mėgsti kurti? Prisijunk!


Projektas „Kūrybiškas laisvalaikis visai šeimai"

Organizuoja: Birštono viešoji biblioteka

Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė