Įvykę renginiai

Įvykę renginiai

Kviečiame į „Saugesnio interneto savaitės 2020“ renginius

2020 01 31

2020 m. vasario 11 d. vyksianti Saugesnio interneto diena jau 17-ą kartą minima daugiau nei 150 šalių. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Lietuvoje organizuojama tradicinė teminė akcija „Saugesnio interneto savaitė 2020“. Vasario 11–15 d. visoje šalyje vyks įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos.
Saugesnio interneto savaitės 2020“ renginiai Birštono viešojoje bibliotekoje:
  • Vasario 11 ir 13 d. viešojoje bibliotekoje ir Siponių bei Birštono vienkiemio padaliniuose – skaitmeninio raštingumo mokymai pagal pažengusiųjų programą „Būkime saugūs internete!“.
  • Vasario 11 d. 11 val. internetinis seminaras „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?
  • Vasario 13 d. 11 val. internetinė transliacija „Sekstingas; žaidimas ar nusikaltimas?“
  • Vasario 12 d. 11 val.  Birštono gimnazijos ketvirtokų rytmetis Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje „Džiaugsmai  ir pavojai internete“ .
  • Vasario 10–15 d. VIPT vartotojus kviečiame pasitikrinti savo žinias testais „Ar esi saugus internete?“, „Saugesnio interneto žinių barometras“.

Virtualioje erdvėje elkimės atsakingai, saugiai ir geresnį internetą kurkime kartu!

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės renginius – bibliotekoje ir internete https://www.prisijungusi.lt/renginiai/saugesnio-interneto-savaite-2020/
Saugesnio interneto savaitė yra viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" veiklų.

Projektą įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį", Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija.