Įvykę renginiai

Įvykę renginiai

Pabuvome kartu ir visus mus šildė gerumas

2019 12 18

Adventas – tai vilties metas. Metas pamąstyti, susikaupti, pasiruošti dvasia ir kūnu artėjančioms šv. Kalėdoms. Į mūsų namus ateis šventė – susitikimas su artimaisiais, kai kartu galėsime susėsti prie stalo ir uždegti Kalėdinę žvakę. Kiekvienas šventę sutiksime savaip: su savo atsiminimais, bažnyčių varpų skambėjimu, kalėdiniais burtais.

Jau tradicija tapo susitikimai prieš šv. Kalėdas Birštono viešosios bibliotekos Siponių padalinyje. Gruodžio 15 dieną, trečiąjį Advento sekmadienį, susirinkome pabūti kartu. Prisiminėme  adventinio  vainiko žvakių simboliką, žiūrėjome skaidres apie advento vainiko kilmę, minėme mįsles, skaitėme kunigo Algirdo Toliato knygos „Gerumo liūnas“ ištraukas. Uždegėme žvakes ne tik adventiniame vainike, bet ir kiekvienas savo širdyje. Tiesiog dovanojome vieni kitiems šypsenas, linkėjome meilės, ramybės ir vilties. Šildėmės vieni kitų gerumu.

Devintosios „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia dovanoti knygas šalies bibliotekoms, o vieni kitiems – šilumą ir džiaugsmą. Siponių krašto bendruomenės žmonės džiaugėsi, kad gali prisidėti prie šios akcijos ir dovanojo bibliotekai dvi knygas: Rūtos Šepetys „Kuždesių fontanas“ bei Čarlzo Dikenso „Kalėdų giesmė“.

Nuoširdžiai dėkojame Siponių krašto bendruomenės pirmininkei Vijolei Skorodumovienei ir šio krašto žmonėms už glaudų bendradarbiavimą su biblioteka.