Įvykę renginiai

Įvykę renginiai

Skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės šeimoms su dailininke Aušra Kiudulaite

2020 07 13

Liepos 10 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius tapo pačiomis drambliškiausiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis.

Kartu su dailininke, iliustratore Aušra Kiudulaite pasinėrėme į be galo žaismingą knygos „Draugystė ant straublio galo" (aut. M. Marcinkevičius ir A. Kiudulaitė) istoriją, išmokome linksmo drambliško žaidimo, o kūrybinėse dirbtuvėse „Mano draugiškasis dramblys Džeraldas" kūrėme originalius, spalvotus drambliukus bei didelio dramblio „Džeraldo" kostiumą.

Į skaitymus ir kūrybines veiklas šeimos „įsisupo" akimirksniu. Mažais pirštukais vaikai azartiškai kūrė dramblių šeimas, puošė jas įvairiausiais raštais bei formomis, šnekučiavosi ir fotografavosi su dailininke.

Gera buvo stebėti, kaip mažųjų širdeles džiugina knygos, kūryba ir dėmesys.

Anot A. Kiudulaitės „Vasara be susitikimų Birštone, yra visai ne vasara". Neslėpdama simpatijų mūsų bibliotekai, akcentuodama, kad jos kūrybinių dirbtuvių kelias prasidėjo būtent mūsų bibliotekoje, padovanojo Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriui savo iliustraciją, apkeliavusią visą Europą parodoje „Laimė yra lapė".

Džiaugiamės, šypsomės ir kviečiame apžiūrėti.

Kūrybinėse dirbtuvėse sukurtą dramblio Džeraldo kostiumą galėsite išvysti liepos 24 d. spektaklyje, kurį kursime kartu su teatru vaikams „Pradžia".

Teatro, šokio, scenografijos ir muzikos užsiėmimai vaikams vyks liepos 20–24 dienomis 15 val. Kviečiame dalyvauti!
 

Projektas „Kūrybiškas laisvalaikis visai šeimai“

Organizuoja: Birštono viešoji biblioteka

Finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė