Naujienos

Bibliotekai įteikta padėka už pagalbą, kovojant su COVID-19

2020 06 12

Birželio 1-ąją visa Lietuva pasipuošė gražia bei prasminga akcija „Ačiū, Lietuva“, kurios metu už susitelkimą prieš sveikatos, ekonomines, socialines bei emocines grėsmes ir sėkmingai nugalėtą pirmąją COVID-19 bangą padėkota visiems, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir būtiniausiomis paslaugomis.

Visą šalį jungianti, nacionalinių ir valstybinių įstaigų, rajonų ir regionų meno kolektyvus trumpiems koncertams viešose erdvėse subūrusi nacionalinė akcija muzikos garsais bei padėkomis suskambo ir Birštone. 

Savivaldybės aikštėje skambėjo nuotaikingas Birštono meno mokyklos ansamblio „Keturi viename“, dainavimo studijos „Crazy“, ansamblio „Tiesiog bendas“, dueto – Kasparo ir Gabrielės kūriniai. Šokių programą dovanojo tautinių šokių kolektyvai „Aguonėlė“ ir „ Kupolė“, šiuolaikinio šokio studija „Vėjas“.

Renginyje dalyvavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė nuoširdžiai dėkojo birštoniečiams, kad drausmingai buvo laikomasi karantino, pasidžiaugė sėkmingai įveikta pirmąja viruso banga bei įteikė padėkas prisidėjusiems prie koronaviruso krizės suvaldymo Birštone.

Padėka už iniciatyvumą, kūrybingumą ir operatyvią pagalbą, aprūpinant Birštono savivaldybės medikus, kitų įstaigų ir organizacijų darbuotojus apsauginiais skydais ekstremalios situacijos ir karantino metu, Lietuvai ir visam pasauliui kovojant su COVID-19 pandemija, įteikta ir mūsų bibliotekai.

Visą karantino laikotarpį su malonumu prisidėdami prie Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos ir Robotikos mokyklos iniciatyvos 3D spausdintuvais spausdinti saugumą užtikrinančius apsauginius skydelius veidui, pagaminome ir išdalinome per 223 vnt. skydelių

Džiaugiamės, kad padėjome savo bendruomenei, kad mūsų darbas buvo reikalingas bei vertinamas.

Plačiau apie akciją  „Ačiū, Lietuva“: