Naujienos

Kaip naudotis knygomatu?

2021 12 28

  1. Knygas užsisakydami internetu, portale www.ibiblioteka.lt, būtinai pažymėkite, kad leidinius atsiimti norite knygomate ir patikrinkite, ar jūsų paskyroje įrašytas teisingas mobilaus telefono numeris. 
  2. Knygomate atsiimti knygas galėsite ir jas užsakę telefonu (8 319) 65615 (suaugusiems) ir (8 319) 56780 (vaikams) bei elektroniniu paštu suaugusiu@birstonasvb.lt (suaugusiems), vaiku@birstonasvb.lt (vaikams). Abiem atvejais pateikite savo teisingą mobilaus telefono numerį ir skaitytojo pažymėjimo numerį. 
  3. Leidinius atsiimti atvykite tik sulaukę SMS žinutės, kurioje bus nurodytas keturių skaitmenų knygomato durelių atidarymo kodas bei leidinių saugojimo terminas. Knygomato ekrane paspauskite žvaigždutę, suveskite gautą kodą ir ekrane paspauskite "Gerai". Paimkite leidinius, uždarykite dureles ir ekrane paspauskite "Gerai". Užsakytus leidinius iš knygomato galite pasiimti 24/7, per 72 val. (3 paras) nuo SMS žinutės gavimo. 
  4. Jeigu leidinių iš knygomato nepasiimsite SMS žinutėje nurodytu laikotarpiu, leidiniai bus gražinami į ibliotekos fondą. 
  5. Knygomatas nėra skirtas leidinių grąžinimui. 24/7 veikiantis knygų grąžinimo įrenginys yra šalia pagrindinio įėjimo į Birštono viešąją biblioteką.