Naujienos

Kovo 21-oji – Pasaulinė poezijos diena

2022 03 20

Bundantį pavasarį ir lygiadienį pasitikime su poezija. Eiles galima ne tik skaityti – siūlome ir paklausyti: 14 serijos „Gyvoji poezija“ knygų su CD.

Užgesę chimeros akys : [poezijos rinktinė] / Jonas Aistis. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2005.

Vakar yra rytoj : [poezijos rinktinė] / Vladas Braziūnas. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2007.

Metai : [poema] / Kristijonas Donelaitis. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2013.

Ugniabalsis niekas : [poezijos rinktinė] / Sigitas Geda. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2013.

Šermukšnis. Pylimo gatvė : [poezijos rinktinė] / Antanas A. Jonynas. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2017.

Man patiko tik vandenys gilūs : [kūrybos rinktinė] / Vytautas Mačernis. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2014.

Pavasario balsai : lyrika / Maironis ; [parengėjas Manfredas Žvirgždas]. – 28-asis leid.. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2012.

Sutartinė : [poezijos rinktinė] / Marcelijus Martinaitis. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2016.

Tolimas sapnas : [poezijos rinktinė] / Salomėja Nėris. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2016.

Skausmo gramatika : [poezijos rinktinė] / Alfonsas Nyka-Niliūnas. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2017.

Poezija žemaičių ir Lietuvos : XIX amžius / sudarytoja Brigita Speičytė. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2016.

Po žeme ir dangum : [poezijos rinktinė] / Vladas Šimkus. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2009.

Po ūkanotu atminties dangumi : [poezijos rinktinė] / Judita Vaičiūnaitė. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2017.

Būtoji – grįžtamoji : [poezijos rinktinė] / Albinas Žukauskas. – Vilnius : Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, 2012.