Naujienos

Kviečiame naudotis internetine biblioteka „Vyturys“

2021 02 08

Registruotus bibliotekos vartotojus  kviečiame  nemokamai skaityti vaikams ir jaunimui skirtas el. knygas internetinėje bibliotekoje Vyturys.lt.

Šioje internetinėje bibliotekoje yra 400 svarbiausių el. knygų mokyklai ir laisvalaikiui, suskirstytų pagal klases arba amžiaus grupes. Knygas „Vyturio“ bibliotekai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai.

Norint skaityti knygas reikia užsiregistruoti ir susikurti savo paskyrą. Registruojantis reikės suvesti dovanos kodą, kurį suteiks vaikus ir jaunimą aptarnaujanti darbuotoja (I-ame bibliotekos aukšte). Paskyroje galima matyti jau perskaitytas knygas, su skaitymu susijusią statistiką. El. knygoms skaityti yra reikalingas interneto ryšys, jas galima skaityti kompiuteryje ir mobiliuosiuose įrenginiuose bibliotekoje ar namuose.

Vienu metu leidžiama skaityti kelias knygas, o skaitymo laikas yra neapribotas. Yra galimybė skaitant užsirašyti pastabas, kilusias mintis, pasikeisti teksto šrifto dydį ar stilių, taip pat kurti savo knygų lentyną.

Norėdami pasinaudoti šia paslauga ir gauti internetinės bibliotekos „Vyturys“  dovanų kodą, kreipkitės  tel (8319) 56780, el. paštu vaiku@birstonasvb.lt
Ingrida.vaitkeviciene@birstonasvb.lt

Įdomių ir naudingų skaitinių „Vyturio" bibliotekoje!